Już od 4 lat dostarczamy produkty Nagios na Polskim rynku jako autoryzowany partner Nagios

Nagios XI

Usługi informatyczne

Instalacja i zarządzanie serwerami Linux, automatyzacja zadań

Oferujemy usługę wdrożenia i administracji serwerami opartymi na systemach CentOS i RedHat, Oferujemy wdrożenie atomatyzacji zadań administracyjnych za pomocą Ansible

Monitoring infrastruktury IT

Dostarczamy i wdrażamy monitoring infrastruktury za pomocą Nagios XI

Helpdesk

Dla naszych klientów zapewniamy portal pomocy dostępny po zalogowaniu na naszej stronie aby żaden problem nie został nie rozwiązany.

 

Darmowa wiedza

W naszej bazie wiedzy znajdziesz wiele interesujących artykułów i rozwiązań znanych problemów

Oferta Nagios

Nagios Log Server znacznie upraszcza proces wyszukiwania danych w dziennikach. Konfigurowane alerty powiadomią Cię, gdy powstaną potencjalne zagrożenia, lub po prostu będziesz mógł przejżeć dzienniki i logi systemowe. Z Nagios Log Server, można uzyskać wszystkie dane dziennika w jednym miejscu, z wysoką dostępnością i wbudowanym systemem fail-over.

Nagios XI jest zaawansowanym panelem administracyjnym dla Nagios Core. Dzięki niemu administrowanie monitoringiem staje się niezwykle proste. Nagios Xi dostarcza zaawansowane opcje administracji i raportowania. Nie ma lepszej alternatywy na rynku.

Nagios Network Analyzer dostarcza dogłębne dane dla na wszystkich źródeł ruchu sieciowego i potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa, pozwalające administratorom systemu szybko zebrać informacje na wysokim szczeblu dotyczące zdrowia w sieci, jak również bardzo ziarnistych danych dla pełnej i dokładnej analizy sieci z wykorzystaniem NetFlow, sFlow , jflow, etc.

Nagios Fusion oferuje firmom możliwość szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów na zasadzie całej infrastruktury przed ich wpływem na stan krytycznych procesów biznesowych. Nagios Fusion pozwala zyskać wgląd w stan zdrowia całej sieci organizacji poprzez scentralizowanie całej swojej infrastruktury monitoringu. Umożliwiając szybsze wykrycie problemu i korelacji zdarzeń

Aktualny cennik produktów Nagios

Nagios XI Std 100 Nodes
7600 zł
Nagios XI Std Unlimited Nodes
76000 zł
Nagios XI Enterprise
5700 zł
Nagios XI Std 100 Nodes Reneval
2500 zł
Nagios XI Std 200 Nodes
13300 zł
Nagios XI Std 300 Nodes
19000 zł
Nagios XI Std 400 Nodes
22800 zł
Nagios XI Std 500 Nodes
26600 zł
Nagios XI Std 1000
45600 zł
Nagios XI Std Unlimited Nodes Reneval
22800 zł